על המנחים

שחר כספי

מייסד בית הספר הבינלאומי לאמנות האהבה ומנחה המוביל סמינרים בנושא שמאניזם מיני ומיינדפולנס בארץ וברחבי העולם. פסיכותרפיסט גופני בוגר "האקומי" ומטפל המלווה יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות וצמיחה. שחר הוא מורה בארגון הבינלאומי ISTA – International School of Temple Arts. מנחה טקסי קקאו ומוביל מעגלי גברים בארץ ובעולם. יותר מכל שחר הוא איש משפחה וחוקר אמיץ של אהבה, חופש ועונג.

גלעד זהר

מורה וחונך לזוגיות בריאה, מיניות מודעת ושמאניזם מיני. מאמן תודעתי ורגשי על פי "קוד הקיום". מלווה זוגות, יחידים ומנחה קבוצות וסדנאות בתחום המיניות, התודעה, הרוח והעצמה. בונה תופי רפואה אינדיאנים.

זהר צמח-וילסון

מורה ויועץ בגישת התזונה האינטגרטיבית. מייסד מרכז Alok Holistic Health, שהיה המרכז ההוליסטי הראשון בניו יורק בו שולבו יחדיו תזונה, בריאות הגוף, ורוחניות. מנחה ומרצה בתחום הבריאות והתזונה בארץ ובעולם. לימד והדריך ב-Institute for Integrative Nutrition בארה”ב. יועץ בריאות הוליסטית מוסמך על ידי ה AADP . חבר ב-Psi Chi, אגודת הכבוד הלאומית האמריקאית בפסיכולוגיה. בוגר תכנית ההכשרה בשיטת "האקומי" לפסיכותרפיה חווייתית. מדריך צ’י קונג מוסמך. יועץ הבריאות והתזונה בסדרת הטלוויזיה “לסדר את הראש” בערוץ 2. מגיש מגזין הרדיו תחושת בטן על תזונה ומה שמעבר. העורך המדעי וכותב ההקדמה של הספר תזונה אינטגרטיבית.

הדס אופק כספי

מטפלת בשיטת אומניתרפי- טיפול גופנפש במגע. מפתחת "נתיבים לחישה נשית"- לימוד וחיבור בין תודעה מינית חדשה, לגוף. מנחת סדנאות ומלווה לצמיחה דרך אינטימיות ומיניות לזוגות. מלמדת חינוך למיניות בריאה לבנות נוער בבתי ספר ברחבי הארץ. הכשרה כמנחה ליוגה-תרפיה ו- BMC- Body-Mind Centering ו-B.Ed בחינוך והוראה.

עומר גונן-האלה

חלילן, זמר, יוצר ומנחה קבוצות בעל רקע מוסיקלי עשיר ומגוון. עומר רכש את קולו הייחודי בשנים רבות של מסעות ברחבי העולם בהם פגש וחקר עולמות מוסיקלים שונים ומגוונים ושיתף פעולה עם הרכבים רבים איתם הופיע והקליט כחלילן וזמר ברחבי העולם. בשנים האחרונות הקדיש את עצמו לחקר הקול ככלי לביטוי והעמקה והוא מעביר סדנאות שמטרתן לאפשר לכל אדם לחוות את המוסיקה מתוך יצירה וחוויה, ולהעמיק אל תוך העוצמה של הצליל לשנות את חיינו.

לורי הנדלרס

מאמנת למיניות ואושר, מחברת הספר The Tantric Laws of Intimacy, רב מכר בינלאומי. בעלת חברת Butterfly Workshops המציעה קורסים לבריאות ומודעות מינית, לקבוצות וליחידים ברחבי העולם. מעל לעשור היא מארחת תוכנית רדיו שבועית "סקס ואושר". היא הפיקה וכיכבה בשלושה סרטים עטורי פרסים. בנוסף, היא מורה בכירה בארגון בינלאומי ISTA – International School of Temple Arts. לורי מביאה ניסיון של עשרות שנים בליווי גברים ונשים אל מקור עוצמתם.

lauriehandlers.com sexandhappiness.com butterflyworkshops.com

מא פרווסי

מרפאה שמאנית, יוגית טנטרית ומתרגלת מדיטציה כדרך חיים. פרווסי הולכת בדרך הטנטרה מעל לשני עשורים. היא מוצאת את התשוקה בפוטנציאל האנושי הטמון בהתעוררות באמצעות מודעות. היא מתעסקת בעיקר בעבודות עם אנרגיות, טנטרה לנשים ותרגולים שאמנים עבור שני המינים. אחת מהרפואות האהובות עליה היא רפואת הריקוד. פרווסי רואה בריקוד הטראנס השמאני כלי לפתיחה לתודעה, הגוף והלב.

פרם סנטושי

מורה בינלאומית לטנטרה, הפנימה את מהות הטנטרה בעשרים השנה האחרונות. היא היוצרת של הקורסים הבינלאומיים "TANTRA WOMAN TRAINING" ו "IBIZA GODDESS RETREAT" בפסטיבל "IBIZA TANTRA FESTIVAL". היא פרשה מהקריירה שלה כארכיטקטית בעקבות קריאת ליבה והצטרפה לקהילה של אושו בהודו ל 12 שנים, שם הפכה להיות מורה לטנטרה ומנחת מדיטציות. כשעזבה את הקומונה היא הייתה במסעות שתיקה ובידוד בהרי ההימלאיה ותירגלה טנטרה מהמסורת הטיבטית. אינטימיות ואהבה הינן דרכה בחיים. סנטושי חקרה לעומק את האומנות של אהבה מודעת ומיניות מודעת. היא מתגוררת באיביזה שם פוגשת אנשים מרחבי העולם אשר מתנסים בעזרתה בחיי טנטרה בפסטיבל הטנטרה באיביזה. העבודה שלה מפגישה אנשים עם עצמם דרך אינטימיות ואהבה. התשוקה שלה היא לתמוך בנשים להגיע ולממש את הפוטנציאל הגבוה שלהן.

www.ibizagoddess.com www.ibizatantrafestival.com http://www.tantrawoman.com

נגה מייבר

מורה ומטפלת כ – 20 שנה. מטפלת בכירה בפסיכותרפיה גופנית לפי שיטת התמקדות  (Focusing. F.C), מוסמכת על ידי המכון הבינלאומי בניו יורק להסמיך מטפלים ומורים בהתמקדות, מייסדת בית הספר "אישתר" ומובילה את תוכנית ההכשרה הטיפולית בשדה המיניות. מורה מסמיכה בביה"ס הישראלי לקונסטלציות מערכתיות של ישי גסטר, מלווה יחידים וזוגות בנתיבי החקירה לאהבה חופשית מפחד, מנחה קבוצות תהליכיות לריפוי יחסים ומיניות, יועצת ארגונית.

מעוז יעקב

סקסולוג, בוגר התוכנית לטיפול מיני\סקסולוגיה אוניברסיטת בר-אילן. בעל תואר M.A בעבודה סוציאלית, מרצה בסמינר קיבוצים ובמכללת ברושים. מטפל, מנחה ומרצה קבוצות לקידום מיניות מעצימה ושלום בין המינים. מוביל את התוכנית להכשרת מטפלים במרכז אישתר לימודי מיניות טנטרית ושמאניזם מיני בארץ ובעולם.

מעין איבגי

תרפיסטית הוליסטית, מורה ליוגה, ושותפה ב"אורבן שמאן" תל אביב. ב 8 השנים האחרונות מעין הוכשרה בשיטות טיפול שונות במקומות שונים בעולם, ביניהם טיפול בנשימה, טיפול בתנועה, יוגה ויניאסה, יוגה לנשים בהריון, מדיטציה ואירוודה. מעין מפיקה אירועים ואירועי בוטיק.

נרקיס אלון

יזמת חברתית ומנחה סדנאות ותהליכים ארגוניים בארץ ובעולם. מייסדת שותפה בדאבליו, קהילה בינלאומית של נשים יזמיות. מייסדת שותפה בארגון זהזה ליצירת הזדמנויות תעסוקה לאוכלוסיות נזקקות. נבחרה ל30 הצעירים המבטיחים של מגזין פורבס ולאחת מהמנהיגים החברתיים המובילים בישראל על ידי מגזין כלכליסט.

דיג'יי ספיריטיטו

יוצר, מתקלט ומנחה במרחבי אקסטטיק דאנס בארץ ובעולם. מביא איתו את רפואת הלב במסעותיו ומתקלט במרחבים התומכים בהתרחבות תודעתית ופתיחת הלב.

שפי אורן בך

זמרת ויוצרת, בשירתה היא מחברת בין עוצמה לרכות , לאדמה ולנשמה, חיבור לאמא ולמתיקות החיים.

יעל אלעד

מנחת סדנאות בנושא מיניות, מגע, תקשורת ואינטימיות. מנחה בני נוער בבתי ספר בנושאי מגדר, מיניות, גבולות ויחסים. מלאת תשוקה וסקרנות לבני אדם, מתרגשת מכנות, ומאמינה גדולה בכוח הריפוי של המעגל.

דיג'יי יונדר

דיג׳ית וותיקה ושדרנית רדיו, מפזרת אהבה ואנרגיות של עומק רגש ורוח דרך המוזיקה והצלילים. יונדר מכשפת את הרחבה ומשלבת בין עולמות וסגנונות מוזיקליים שבטיים תוך שהיא מביאה אנרגיה נשית מעצימה ואמהית לרחבת הריקודים. בחיבור מוזיקלי עמוק היא מחזיקה רחבות ומרחבים מקודשים, בטקסים, אירועים שבטיים, אקסטטיק דאנס ופסטיבלים בכל הארץ.

אמבר רא

חוקרת, לומדת ויוצרת בתחום המודעות והריפוי, מדעי הנסתר, מיסטיקה ועולם הרוח, טנטרה ומיניות מקודשת ככלים לרפואה והעצמה. מנחת סדנאות למודעות ומדריכת עבודת גוף, תנועה ואנרגייה בשילוב טכניקות וכלים מעולמות גוף-נפש. יוצרת ותומכת מרחבים מקודשים, מסעות עומק וטקסים שמאניים ברחבי העולם. מורה בבית הספר הבינלאומי לאומנויות המקדש-ISTA. אקדמאית ודוקטורנטית ללימודי תודעה וקוסמולוגיה ב-CIIS סן פרנסיסקו.

גלעד שפר

לאחר מלחמת לבנון השנייה, כשהשתחרר עם שתי פרצות דיסק וערימה של בלבול בראש, טס להודו לטפל בגוף ובנפש. האשרם הראשון שנכנס אליו הרעיד לו את הלב! הכאבים התחלפו בנעימות והקופיף שהתרוצץ בין האוזניים נרגע והשתתק.  גלעד התחיל את דרכו ביוגה ב'האטה', המשיך לשיווהנאנדה, איינגר (שנתיים), אשטנגה, ויניאסה ועוד… את החיבור לטנטרה קיבל בישראל דרך טכניקות נשימות רבות ומגוונות. מאז הוא מסתובב בעולם ולומד שיטות וגישות רבות. גלעד נקשר ליוגה ולעולם הרוח ממקום פיזי וממשיך לחקור ממקום מנטלי, ריגשי, רוחני ואנרגטי – כמובן שכולם קשורים זה בזה.

זאזו בר שלום

מגיעה לאינישיישן ומתרגשת לחגוג את החיים בשירה של לב, חיוך של עיניים וברפואה שיש רק למוסיקה להעניק. כשהכי אינטימי הוא הקולקטיבי. מפגש נפש על שלל גווניה, בפשוט. על השבריריות שבחיים, והעוצמה שבהם. זאזו, אמנית יוצרת, תשיר ותנגן את חומריה המקוריים. בדיוק סיימה בהצלחה פרוייקט הדסטארט ובדרכה להפקת אלבום בכורה.

יהוא שלם

איש אהבה, הרפתקן וחוזה, זמר יוצר, מעורר מקדשים ומאפשר מרחבים עבור בני אדם ומסתורין להתגלות בהם. יושב מינקות במרחבים טקסיים אלטרנטיביים ומנחה מרחבי שיתוף ותפילה מזה 6 שנים. יהוא כותב שירים מגוונים ויוצר פיוזן תרבותי בין מזרח ומערב. מנגן על במות ובטקסים עבור פתיחת לב ותודעה.

נעמה הנגבי

מהמובילות בארץ ללימודי עומק של טנטרה הודית מסורתית, מייסדת “Tantra Marga” – בית ספר בינלאומי לטנטרה מסורתית. ו”פרמה” – בית הספר הגבוה לאהבה. נעמה מנחה טקסים, קורסים וסדנאות עומק. לומדת וחיה עם מורים ממסורות שונות בעולם ובארץ במשך משנת 2001 ומלמדת משנת 2005, נעמה מקדישה את חייה להפצת הטנטרה המסורתית בעולם.

שטפי קנופל

ילידת צ'ילה, יזמית ומנחה, מייסדת שותפה ב LNRD.io עם יותר מ 18 שנות ניסיון באיתור מגמות מוקדמות. שטפי היא שותפה ב “The Science of lostness”, מחקר בינלאומי מתמשך מזה למעלה משנה, שמפענח כיצד אנשים כישרוניים מאבדים את כיוון הקריירה שלהם, תופעות שמתעצמות בשנים האחרונות. על ידי שימוש במתודולוגיות S.A.R (חיפוש והצלה) עבור נעדרים, מדע האבידות נועד להביא מודל נפשי סביב אבידות ולהפוך אותו להזדמנות חדשה לעורר אנשים לכשרונות שלהם. היא ראש התקשורת בחברת Double You ומובילה סדנאות ברחבי העולם.