שחר כספי מציג:

עשרת המפתחות ליחסים פתוחים

קורס דיגיטלי משנה חיים שמעניק מפתחות חדשים, משמעותיים ויעילים על מנת ליצור זוגיות שתומכת באהבה, עונג, חופש, ביטחון, תשוקה וצמיחה.

אמנות האהבה - שחר כספי

לאחר עשור של חקירת מערכות יחסים שונות וניסיון בנתיב הזוגיות ובליווי של מאות זוגות בקליניקה ובסדנאות, אני רוצה לחלוק את כל התובנות והכלים האלה אתכם על מנת ליצור חיים שמאפשרים מקום בטוח ונכון לכל החלקים שלנו. 

זה כל כך מדהים לגלות שאפשר לממש את החלום הכי מתוק שנמצא בתודעה. קשר אמיתי, עמוק ועשיר המבוסס בשורשים של ביטחון המאפשרים חקירה רחבה ומשמעותית של הגוונים השונים של חיינו. 

הקורס עשר המפתחות ליחסים פתוחים מאפשר לתרגל את הכלים ולהכניס אותם לארגז הכלים שלנו בתנועה הזוגית בעולם. בקורס אספר גם על המסע האישי שלי ואתן דוגמאות מתוך ההתנסויות שעברנו ומתנועתנו בעולם החקירה של חופש ואהבה בעשור האחרון.

ברוכים הבאים למדריך המספק עשר מפתחות עוצמתיים ויעילים ליחסים פתוחים אשר יתנו לכם את הכלים שאתם צריכים על מנת לנוע בצורה מיטיבה בעולם היחסים הפתוחים. הקורס הזה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בחדר הטיפולים ולאפשר יותר נוכחות ואהבה ופחות דרמה וכיווץ בתוך הקשר שלכם. 

אשמח לעבור אתכם על איך נכון לתרגל את המפתחות שנלמד ביחד. 

צפו באחד ממפתחות הקורס במתנה ממני:

מפתח 1#​

מותר לעשות טעויות​
כאשר עושים טעויות מדוע אנו לא נוהגים בסלחנות כלפי עצמנו או כלפי בן הזוג? בתחום חדש ומורכב אשר אין לנו ניסיון רב בו אנו עתידים לטעות כמובן. למה זה קורה בעצם? איזה חלקים חדשים ומפתיעים באים לידי ביטוי בעוצמה בתחום היחסים הפתוחים?

מפתח 2#​

חופש ובטחון – משחק תפקידים​
שתי התנועות שמשחקות תפקיד ברור במבנה הזוגי בעולם היחסים הפתוחים הן הצורך בביטחון אל מול הצורך בחופש. איך אפשר לקבל מענה על שני הצרכים? איך ניתן לנוע מהסתגרות בעמדתי לעבר מפגש אמיתי בין בני הזוג?

מפתח 3#​

שקיפות קשובה​
איך שקיפות קשורה לאמון ? מה צריך על מנת להיות בשקיפות בקשר הזוגי? מה צריך לקחת בחשבון לפני שאנו מתחילים לשתף?

מפתח 4#​

רצון במקום ריצוי​
יש הבדל משמעותי בין הרצון האותנטי שחי בתוכי לבין ריצוי הנובע מפחד ודפוסי עבר. איך להבין מה נכון לי בתנועה ביחסים הפתוחים? מה עלי לעשות על מנת לנוע מתוך רצוני האמיתי.

מפתח 5#​

חופש
לפעמים הרצון שלנו לחופש מתחלף לדחיפות. מה זה באמת חופש? מה ההבדל בין חופש לדחיפות? מה עליי לעשות על מנת להיות בחופש?

מפתח 6#​

NRE – New Relationship Energy​
מה קורה כאשר אנו מתחילים קשר חדש? למה עלינו לשים לב כאשר אנו מתאהבים? איך עלינו לנהל את הדינאמיקה בין הזוגיות שלנו לקשר החדש שנוצר?

מפתח 7#​

מרחב בטוח​
איך אפשר ליצור מרחב בטוח על מנת לעבד את החוויות שאנו עוברים? איזה התמודדויות צפויות לנו כחלק מהחקירה בעולם הזוגיות הפתוחה?

מפתח 8#​

חגורת משאבים​
מה זה משאב? בעולם היחסים הפתוחים יש סערות וקשיים לאורך הדרך ואנו צריכים כוח וויטאליות על מנת לעמוד באתגרים הצפויים לנו. מה עליי לעשות על מנת ליצור משאבים זמינים עבורי בכל עת?

מפתח 9#​

פגיעות במקום שליטה​
מה קורה כאשר אנו מנסים לשלוט במציאות של האחר? כאשר אנו מופעלים רגשית מערכות ההגנה האוטמטיות שלנו משתלטות על מערכת ההפעלה והיכולת שלנו לתקשר עם בן/בת הזוג נפגעת בצורה משמעותית. איך אפשר להתחבר לפגיעות שבנו ולתקשר מתוכה? מדוע פגיעות הינה נתיב המאפשר חיבור אמיתי המשרת את הקשר הזוגי?

מפתח 10#​

תיזמון – יצירת מיכל מאפשר​
לפעמים אנו שוכחים את העובדה שהכל זמני ומשתנה בחיינו. לעיתים אנו פועלים מתוך גחמות רגעיות ומפספסים את כמיהתנו העמוקה ביותר. מתי עליי לנוע לעבר החופש ומתי עליי לחזק את הקשר הזוגי שלי? איך אפשר לנהל תנועה בריאה בקשר הזוגי המביאה לביטחון, אהבה ועונג?

האם זה אפשרי לחקור מערכות יחסים נוספות ולשמור על מערכת יחסית מרכזית? 

כן!!! זה אפשרי וברגע שיהיו לכם את כל הכלים האלה תגלו איך ניתן לבחור בחיים המאפשרים חופש וביטחון. 
בקורס הזה נקבל ביחד כלים פנומנלים המאפשרים ליצור זוגיות בריאה המבוססת על תקשורת אמיתית, אמפתיה, כנות, חקירה, קירבה וביחד שנובע מהלב.

אתם תקבלו

עשרה שיעורי וידאו

גישה חופשית לתוכן למשך 6 חודשים

שחר כספי

מנחה הקורס הדיגיטלי ומייסד בית הספר לאמנות האהבה
שחר הוא מייסד בית הספר הבינלאומי לאמנות האהבה ומנחה סמינרים וריטריטים בנושא שאמאניזם מיני, פריצת דרך ומיינדפולנס בארץ וברחבי העולם. פסיכותרפיסט גופני בוגר "האקומי" ומטפל המלווה יחידים וזוגות בתהליכי התפתחות וצמיחה. שחר מהווה מנטור למנחי סדנאות התפתחות והוא מורה בארגון הבינלאומי ISTA - International School of Temple Arts. מנחה טקסי קקאו ומוביל מעגלי גברים בארץ ובעולם. מייסד את התכנסות השבטית השמאנית INITIATION. יותר מכל שחר הוא איש משפחה וחוקר אמיץ של אהבה, חופש ועונג.

מה ההשקעה שלך?

10 מפתחות ליחסים פתוחים

קורס דיגיטלי משנה חיים שמעניק מפתחות חדשים, משמעותיים ויעילים על מנת ליצור זוגיות שתומכת באהבה, עונג, חופש, ביטחון, תשוקה וצמיחה.
₪800
590
  • 10 שיעורי וידאו
  • גישה חופשית לתכני הקורס למשך 6 חודשים
מחיר השקה

10 מפתחות ליחסים פתוחים

קורס דיגיטלי משנה חיים שמעניק מפתחות חדשים, משמעותיים ויעילים על מנת ליצור זוגיות שתומכת באהבה, עונג, חופש, ביטחון, תשוקה וצמיחה.
₪1000
790
  • 10 שיעורי וידאו
  •  גישה חופשית לתכני הקורס שאינה מוגבלת בזמן
מחיר השקה

© כל הזכויות שמורות לשחר כספי 2020